Головна » 2016 » Травень » 25 » Час англійської мови і культури
Час англійської мови і культури

2016 рік оголошено в Україні роком англійською мови, що є дійсно дуже важливим.  Знання англійської мови, в нинішній час, грає все більш важливу роль у пристосуванні кожної людини до сучасних світових умов і дає просто величезні переваги майже у всіх сферах життя тим людям, які її вивчили як іноземну. Переоцінити значення англійської мови, без усякого сумніву, дуже складно. Чому ж так важливе вивчення англійської мови?Англійською мовою говорять в 51 країні світу. Близько 410 млн. чоловік є носіями англійської мови і вважають її рідною, а близько 1 млрд.  - розмовляють на ній. Тому англійська мова заслужено вважається міжнародною мовою спілкування, а багато лінгвістів, приходять до висновку, що менше ніж через сто років мовний бар'єр практично перестане існувати, і люди будуть використовувати для спілкування винятково англійську мову.

Для учнів 6 класу гімназії проведено міні – консультація  «Час англійської мови і культури». Головною метою проведення такого заходу є підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі.

Переглядів: 393 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0