Головна » 2019 » Липень » 26 » Бібліотечний мікс «Азбука права»
Бібліотечний мікс «Азбука права»

26 липня в читальній залі центральної бібліотеки пройшов бібліотечний мікс «Азбука права» за участі лялькового театру «Ліана» Полонського міського БК, працівників центральної бібліотеки та дитячої бібліотеки міста.

Учасники заходу, дорослі та діти, переглянули лялькову виставу «Пригоди в казковому лісі», взяли участь у правознавчій вікторині та подивились пізнавальний мультик «Азбука права для дітей».

Мета заходу: виховувати почуття власної гідності, любов до людей та природи; розвивати пам'ять, образне мислення, увагу; навчити дітей оцінювати стилі поведінки людей, відрізняти жорстоке поводження з дітьми від гуманного й засуджувати його; знайомити з правами дитини.

Переглядів: 355 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0