Головна » 2016 » Лютий » 24 » Безсмертна Леся Українка була і є повік жива!
Безсмертна Леся Українка була і є повік жива!

«…Леся Українка… Це ніжне і дзвінке ім’я належить до найвеличніших імен нашого народу. Псевдонім Лариси Петрівни Косач твердо і назавжди зафіксований у пам’яті кожного українця. Леся належить усім, хоч осягнення її вимагає певної інтелектуальної підготовки – як у жодного з її попередників в українській літературі, її творчість зіткана з різних ремінісценцій і мотивів світової культури. Місто її духу стоїть на перехресті різних епох.

Гордий дзвін її імені в серцях мільйонів людей породжує не тільки спогади про «Лісову пісню» або «Досвітні вогні», але і палку любов до великої поетеси і гордість за свій народ, що спородив її…»                                                                                                                                                                                                                                               Іван Драч.

24 лютого 2016 року в ЗОШ №4 для учнів 8 -б класу, відбулась літературна година «Безсмертна Леся Українка була і є повік жива!»,присв`ячена видатній українській письменниці. В ході проведення заходу прозвучали вірші видатної поетеси, спогади про її життя та творчість,школярі відповідали на запитання літературної вікторини.

До  ювілею поетеси оформлена  книжкова  виставка «Ні! Я жива! Я вічно буду жити!»,

Переглядів: 360 | Додав: biblioteka | Рейтинг: 0.0/0