Головна » 2021 » Березень » 23

З нагоди відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання на платформі zoom долучилися до онлайн-події Всеукраїнської піар-акції «КОЛО Читання. Книга єднає країну!».

З відкриттям тижня всіх читачів України привітав міністр культури та інформаційної політики О. Ткаченко, українські письменники та артистита читачі Національної бібліотеки України для дітей.

Переглядів: 225 | Додав: biblioteka | Дата: 23.03.2021 | Коментарі (0)

Творча імпреза організована Хмельницькою обласною бібліотекою для дітей ім. Т.Г. Шевченка відбулася на платформі zoom. Бібліотекарі Хмельниччини мали гарну нагоду познайомитися з авторкою дитячої книги “Ква(ко)ролі світів” Ольгою Дужак.  Книгу письменниця подарувала у всі дитячі бібліотеки нашої областя і вони відразу стали улюбленими книгами маленьких читайликів.

Щиро дякуємо пані Ользі і колегам з обласної бібліотеки за можливість поспілкуватися.

Переглядів: 232 | Додав: biblioteka | Дата: 23.03.2021 | Коментарі (0)