Головна » 2017 » Вересень » 10

9 вересня проведено другий етап обласного квесту для дітей “Відома і невідома Хмельниччина” (до 80-річчя утворення Хмельницької області). Мета – сприяння популяризації краєзнавчої літератури, творів подільських письменників серед читачів-учнів та вивченню ними історії краю, його культури, звичаїв, традицій, архітектурних та культурних пам’яток, адміністративного устрою, знайомству з видатними людьми Хмельниччини.

Учасники під час аматорського спортивно-інтелектуального змагання, мали можливість цікаво поєднати активний відпочинок в змагальності та навчанні. Отримали навичок співпраці у команді.

Під час гри команди вирішували логічні завдання, здійснювали пошук на місцевості, будували оптимальні маршрути переміщення, шукали оригінальні рішення і підказки. Після завершення чергового завдання команди переходил ... Читати далі »

Переглядів: 284 | Додав: biblioteka | Дата: 10.09.2017 | Коментарі (0)