Головна » 2017 » Квітень » 26

На базі нашої бібліотеки відбувся семінар шкільних бібліотекарів на тему «Бібліотечні технології. Інформаційний сервіс шкільної бібліотеки». Працівники шкільних книгозбірень розглянули нагальні питання своєї діяльності, поділилися досвідом роботи , перед учасниками заходу виступили працівники центральної та дитячої бібліотек.

Переглядів: 305 | Додав: biblioteka | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (0)

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.

Чорнобиль — незагойна рана на тілі нашої землі. У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилині 40 секунд над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало полум'я. Розпочалась пожежа.

Першими до реактора через кілька секунд по тривозі прибули пожежні з охорони АЕС на чолі з начальником караулу Володимиром Правиком.
Його загін п ... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: biblioteka | Дата: 26.04.2017 | Коментарі (0)