Головна » 2017 » Березень » 24

З року в рік, наприкінці березня, у книгозбірнях України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. В рамках цього Тижня бібліотекарі готують різноманітні цікаві заходи для юних читачів: прем’єри цікавих книг, відео-презентації, бібліошоу, знайомства з цікавими людьми, книжково-ілюстративні виставки на різну тематику. Все це робиться для того, щоб зацікавити маленького читача, привити йому любов до книги та читання.

Книга, особливо дитяча, відіграє дуже важливу роль у духовному розвитку, формуванні та становленні особистості маленького читача. Саме дитяча книга несе мудре, розумне, добре слово дітям, які в майбутньому можуть стати великими вченими, винахідниками, письменниками.

Відкриття тижня дитячого читання «Велике книгочитання. Читають всі» відбулося і у нашій бібліотеці. Літ ... Читати далі »

Переглядів: 280 | Додав: biblioteka | Дата: 24.03.2017 | Коментарі (0)