Головна » 2016 » Липень » 01

Відбувся огляд – конкурс народної творчості присвячений 25-річчю Незалежності України. Дитяча бібліотека презентувала себе Книжковою виставкою – інсталяцією «Україна: від подиху століть до сьогодення»

Переглядів: 301 | Додав: biblioteka | Дата: 01.07.2016 | Коментарі (0)

Хто з дітей не любить мультики? Їх, звичайно, можна подивитася вдома, по телевізору. Але цікавіше в компанії друзів у буібліотеці, а тоді ще й книжку почитати про улюбленого героя. В рамках літніх читань мультфест "Від книжки до мультика" збирає своїх шанувальників.

Переглядів: 387 | Додав: biblioteka | Дата: 01.07.2016 | Коментарі (0)

Поласувати в спекотний день цікавою книжкою в прохолодному затишку бібліотеки полюбляють наші користувачі. До їх уваги представлено "Меню для книгоїда"

Переглядів: 358 | Додав: biblioteka | Дата: 01.07.2016 | Коментарі (0)

В рамках літніх читань в бібліотеці проведено літературну гру "Дайте відповідь мені, правду я кажу чи ні". Діти відповідали на запитання літературної вікторини в жартівливій формі.

Переглядів: 417 | Додав: biblioteka | Дата: 01.07.2016 | Коментарі (0)