Головна » 2016 » Січень » 28

29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. 98 років тому молоді захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху.

29 січня 1918 року поблизу залізничної станції Крути, що розташована за 130 кілометрів на північний-схід від Києва, 300 курсантів військової школи, студентів і гімназистів прийняли на полі нерівний бій із майже 5-тисячною більшовицькою армією, рішуче відстоюючи право українського народу жити у власній державі. Бій тривав лише п'ять годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнак ... Читати далі »

Переглядів: 451 | Додав: biblioteka | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (0)

23 січня - 125 років від дня народження Павла Тичини, геніального українського поета, перекладача, публіциста, громадського діяча,  новатора поетичної форми, директора Інституту літератури АН УРСР, голови Верховної Ради УРСР двох скликань, депутата Верховної Ради УРСР з 1-го по 7-ме скликання.. До цієї дати оформлено перегляд літератури. До уваги користувачів представлено книги про життя і творчість поета та збірки його творів.

Переглядів: 401 | Додав: biblioteka | Дата: 28.01.2016 | Коментарі (0)