Головна » 2015 » Серпень » 23

Україна - країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої віковічної боротьби за волю.

Шлях України позначений високими степовими могилами та прекрасними піснями. Пісня, як естефетф передає від покоління до покоління історичну правду про свій народ, його стремління і заповіти.

Бібліотека взяла участь у районному святі до Дня Незалежності України.

Переглядів: 350 | Додав: biblioteka | Дата: 23.08.2015 | Коментарі (0)

Наш стяг - пшениця у степах

під золотим склепінням неба

23 серпня 2004 року український народ, усі ми вперше святкували День Державного прапора України. Державний прапор -одна з офіційних емблем держави, яка символізує її суверенітет. Під час проведення години народознавства "Прапор нашої країни має колір синьо - жовтий" читачі дізналися чому саме таке знамено стало символом нашої країни, а також шукали у книжках відповіді на запитання вікторини.

Переглядів: 335 | Додав: biblioteka | Дата: 23.08.2015 | Коментарі (0)